Kā laicīgi ieplānot būvniecību, labiekārtošanu un dārza darbus

Bieži saskaramies ar jautājumu – kur meklēt uzticamu sadarbības partneri, ja nepieciešams izbūvēt ceļus, izveidot ēku pamatus, apzaļumot teritorijas, veikt siltumnīcas, dārza darbus, ieklāt bruģi, veikt tā labošanas darbus? Uzņēmuma Improvement profesionāļi dalās savā pieredzē. Lai nodrošinātu iepriekšminēto darbu efektīvu realizāciju, atbilde meklējama divos vārdos: beramās kravas. Tieši beramās kravas – smilts, šķemba, grants un melnzeme – paver iespēju būvniecībai un plašiem teritoriju labiekārtošanas darbiem.

Kas ir beramā krava?

Beramā krava ir beramo būvmateriālu piegādes forma. Tā ir ērta, pārdomāta izvēle. Klients, pēc saviem ieskatiem un vajadzības, izvēlas: pieberamo smilti, granti, visufrakciju dolomīta šķembas vai melnzemi. Izvēlētais tiek ātri, bez liekas aizķeršanās, piegādāts uz norādīto adresi, lai nodrošinātu kvalitatīvu materiālu iecerētajam darbam – ēku būvniecībai, ceļu būvei, bruģēšanai, dārza darbiem un teritorijas labiekārtošanai. Parasti minimālais apjoms pasūtījumam ir 10 m3, jo piegādes tiek veiktas ar 8×4 18 m3 pašizgāzējiem.

Kur lieto smilti, granti, dolomītu un melnzemi?

Beramo būvmateriālu pielietojums ir gana plašs, lai ikviens varētu izvēlēties savām vajadzībām nepieciešamo.

Un, nu, mazliet vairāk uzzināsim par veidiem, kur izmanto beramo būvmateriālu. Der zināt, ka pieberamo smilti lieto gandrīz visos celtniecības darbos:

  • Māju, ēku būvniecībā;
  • Pamatu aizbēršanā;
  • Javas sagatavošanā;
  • Mūrēšanas darbiem.

Sijāta grants ir būvmateriāls, kas visbiežāk tiek izmantots betona izgatavošanā, piemērots ceļu, īpaši grants ceļu, būvniecībā. Neiztikt arī bez tās pielietojuma ēku būvniecībā, piemēram, izmantojot to pamatu pēdas izbūvei.

Dolomīta šķembas nodrošina lielāku virsmas izturību un ilgnoturību. Šķembu frakcijas jeb dolomīta šķembu lielums nosaka to izmantošanas dažādību. Dolomīta šķembas pārsvarā lieto ceļu būvniecībā, bruģēšanā, pamatu aizbēršanā un teritorijas labiekārtošanā.

Melnzeme ir visauglīgākais augsnes veids, satur lielu daudzumu organisko un barības vielu. Un tieši tādēļ melnzeme ir universāla augsnes auglības uzlabošanai, to izmanto dārzu, siltumnīcu labiekārtošanā, tūju piebēršanā, apzaļumošanā.

Pirms iegādes pastāv lieliska iespēja – sazināties ar uzņēmuma speciālistiem un konsultēties par veicamo darbu veidu, vietu un apjomu, tā iegūstot labākos ieteikumus paveicamā darba izpildei.

Kas jāņem vērā, lai veiksmīgi izvēlētos beramās kravas pakalpojumu

Improvement iesaka izvēlēties beramo kravu pakalpojuma sniedzēju, kas līdzīgi, kā minētais uzņēmums uzstādījis sev visaugstāko latiņu:

  • Patīkama, profesionāla komunikācija ar uzņēmuma pārstāvjiem;
  • Pieejama profesionāla konsultācija pirms iegādes;
  • Konkurētspējīga cena;
  • Visaugstākā šķembu, smilts, dolomīta un melnzemes kvalitāte;
  • Visdažādākais un plašākais beramo būvmateriālu klāts;
  • Ātra piegāde, ērti transporta piegādes nosacījumi.

Improvement ir svarīgas klienta vēlmes un vajadzības, piegādājot beramās kravas tieši no ražotāja, bez starpniekiem. Izvēles gadījumā vienmēr jāņem vērā visi minētie priekšnosacījumi, lai veidotos veiksmīga, patīkama, arī ilgtermiņa sadarbība, kur klients ir apmierināts un uzņēmums turpina ar panākumiem darboties. Kas vēl svarīgi – uzņēmums veic izraktās grunts izvešanu uz kompānijas krautni vai uz klienta izvēlēto krautni.

3 rādītāji, kā noteikt sadarbības partnera uzticamību

Lai uzticētu savu vajadzību pēc beramās kravas piegādes uzņēmumam, noteikti jāievēro trīs lietas par pašu uzņēmumu: atvērta komunikācija, līdzšinējā darbība un uzticama sadarbība ar citiem klientiem.

Improvement ir pārredzama, ērti lietojama mājas lapa, uzņēmums aktīvi darbojas arī sociālo tīklu vidē. Saziņa ir ātra, ērta, var lietot mājas lapā atrodamo kontaktformu, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Komunikācija – laipna, zinoša, rada drošības sajūtu un pārliecina par darbinieku zināšanām.

Līdzšinējā darbība – stabili un jaudīgi kopš 2018. gada sākuma.

Improvement sadarbības partneru vidū ir uzņēmumu grupa ABC, Merks, Betono mozaika, Būvniecības ABC, DEPO, BN Kurši, Brikers, Kurt Koenig un citi uzņēmumi, kā arī privātpersonas, kas izmanto sniegtos pakalpojumus savu mērķu īstenošanai.

Meistarīgs izpildījums katrā solī – radi skaistu, sakoptu vidi, būvē un labiekārto kopā ar Improvement