8 labākās bruģa īpašības

1.Visurgājējs

Bruģa segums ir ļoti parocīgs, jo to iespējams ieklāt praktiski jebkur, ko nevar teikt par asfaltu, kas vairumā gadījumu paredzēts lieliem apjomiem. Bruģis būs piemērots piemājas celiņiem, dārza dizainam vai mājas lievenim, iespējas ir neierobežotas, atliek vien izvēlēties atbilstošāko bruģa veidu.

2.Skaistulis

Bruģis ir ļoti estētisks segums, kas turpina svinēt savu uzvaras gājienu starp dažādajām ainavu dizaina tendencēm. Bruģēts segums uzliks to punktiņu uz “i”, lai jūsu teritorija kļūtu par pašu skaistāko un priecētu acis, atnākot mājās vai dodoties ikdienas gaitās.

 3.Hameleons

Bruģa plašais izvēles klāsts neatstās vienaldzīgu pat izvēlīgāko klientu. Neskaitāmā krāsu un formu daudzveidība, un dažādās kombinācijas ļaus realizēt visas jūsu iegribas un nepieciešamības.

4.Tīrīgais

Bruģakmens ir viegli kopjams segums, kas ir neatsverams pluss steidzīgajā ikdienas ritmā, kad vienmēr šķiet, ka dienā nepietiek stundu visam svarīgajam. Bruģakmens ļauj atvēlēt laiku tiešām nozīmīgajam un neveltīt to uzkopšanas darbiem. 

 5.Elastīgais

Nekad nevar paredzēt katru sīkumu, un dzīve ievieš savas pārmaiņas, mainās apstākļi, gaume, paiet laiks. Bruģis ir ļoti pateicīgs visiem šiem mainīgajiem, jo to ir viegli demontēt un atjaunot. Nepakārtojiet savu dzīvi izvēlētajam segumam, bruģis pielāgosies jums.

6.Raksturiņš

Mēs katrs esam spilgta personība, un mūsu apkārtnei arī būtu tas jāatspoguļo. Plašais bruģakmens spektrs ļaus katram atrast savai gaumei, dizaina prasībām un kopējam stilam atbilstošu segumu, kas paspilgtinās ainavu. Bruģis vairs nav tikai pelēki un garlaicīgi akmeņi, bruģis ir stila elements.

 7.Spēkavīrs

Bruģakmens ir ļoti izturīgs un ilgtspējīgs materiāls, un tas ir piemērots gan gājēju, gan braucamās daļas segumiem. Ir patīkami apzināties, ka padarītais darbs un ieguldītie līdzekļi kalpos ilgus gadus un nepievils.

8.Ekoloģiskais

Bruģis ir dabai draudzīgs materiāls, kura ražošanā tiek izmantotas tikai vidi saudzējošas izejvielas – smiltis, cements, šķembas, savukārt asfalta sastāvā ir kaitīgie naftas blakusprodukti. Domāsim par to, kādu pasauli atstājam mūsu bērniem un izdarām pārdomātas izvēles.