Lielgabarītu kravu pārvadājumi
Lielgabarītu kravu pārvadājumi
Lielgabarīta kravu pārvadājumi un negabarīta kravu pārvadājumi ir mūsu jaunākais pakalpojums, ko piedāvājam gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Kravu pārvadāšana tiek nodrošināta visā Latvijas teritorijā. Kravas transportēšanā izmantojam kravas auto, kas paredzēts kravām virs 25t, turklāt tas nav viss: izvēloties mūs par savas kravas transportēšanas veicēju, Tu iegūsi sadarbības partneri, kurš parūpēsies, lai tā tiktu nogādāta vajadzīgajā vietā un laikā, un par optimālākajām izmaksām.

Lielgabarīta kravu pārvadājumi juridiskām personām

Mēs apzināmies, cik svarīgs uzņēmējdarbībā ir laiks, tāpēc nodrošinām ātru un efektīvu lielgabarīta kravu pārvadāšanu dažādas nozares uzņēmumiem. Mūsu tehniskā parka aprīkojums un zināšanas ļauj pārvadāt tādas lielgabarīta lietas kā:

  • Lauksaimniecības tehniku, piemēram, traktorus, zāles pļāvējus, kultivatorus, u. c.
  • Mežizstrādes tehniku;
  • Transportēšanas tehniku;
  • Industriālo tehniku;
  • Ražošanas iekārtas, u. taml.

Lielgabarīta kravu pārvadājumi privātpersonām

Nereti dzīvē rodas situācijas, kad arī privātpersonām nepieciešams pārvadāt īpaši smagu, lielu un nestandarta formas priekšmetu. Līdz šim mūsu transportēšanas bilancē ir:

  • kempinga un dārza mājiņas;
  • moduļu mājas;
  • traktori un cita lauksaimniecības tehnika;
  • dažas laivas;
  • bērnu rotaļu laukums.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Lielgabarīta kravu pārvadājumu un negabarīta kravu pārvadājumu gadījumā ir jāņem vērā, ka ir nepieciešama kravu pārvadājumu atļauja, jo kravas izmērs, svars vai forma var atšķirties no Ministru Kabineta noteiktajiem ceļu satiksmē atļautajiem izmēriem un svara. Konkrētā pārvadājuma veikšanai mēs nodrošinām visu nepieciešamo dokumentāciju, tajā skaitā arī lielgabarīta kravu pārvadājumu atļauju un pavaddokumentus.

Lielgabarīta kravu un negabarītu kravu transportēšana prasa izcili rūpīgu plānošanu. Šauri ceļi, krustojumi, viadukti, tilti, dažādi ceļa segumi – jebkas ceļā no punkta A uz punktu B var ietekmēt ne tikai kravas transportēšanas norisi, bet arī izmaksas. Mūsu zinošie speciālisti nodrošina rūpīgu maršruta plānošanu, lai darbs tiktu paveikts vajadzīgajos termiņos un par saprātīgām izmaksām.

Šādi kravu pārvadājumi pieprasa individuālu pieeju katram klientam, katram pārvadājumu maršrutam un katrai kravai. Pieredze tādās nozarēs kā ceļu būve, bruģēšana un beramo kravu pārvadāšana ir ļāvusi mūsu speciālistiem gūt nepieciešamās zināšanas un prasmes arī negabarīta un lielgabarīta kravu pārvadāšanā. Izvēloties “Improvement” par savu partneri, tu vari būt simt procentu drošs, ka pat vissarežģītākā krava tiks nogādāta nepieciešamajā vietā un laikā.

Mēs ticam, ka kvalitatīvi padarīts darbs ir īstā panākumu atslēga, tāpēc jebkuram mums uzticētam pienākumam pieejam ar īpašu rūpību. Profesionalitāte, precizitāte, atsaucība, kvalitāte un uzticamība – šādus vārdus ir minējuši tie, kuri mūsu spējas jau ir pārbaudījuši. Sazinies ar mums un pārliecinies par to arī pats!

Noskaidro cenu!

Lielgabarīta Kravas

Kontaktinformācija: